Direct naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Bijgewerkt 18 okt 2026 — 5 min lezen

Koningbet

Welkomstbonus en gratis spins bij Koningbet

100% tot €1.000 plus 300 gratis spins wacht op onze eerste storting vanaf €20. Daarnaast bieden wij wekelijkse reload-bonussen en cashback met telkens duidelijke voorwaarden.

Claim 100% + 300 FS
Koningbet

Koningbet Casino bonus in het kort

De Koningbet Casino bonus bestaat uit een welkomstpakket, periodieke reload-aanbiedingen en cashback. Wij zetten de belangrijkste onderdelen op een rij, inclusief de inzetvereiste die bij elke bonus hoort.

BonusVoorwaarde
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 gratis spins, code WELCOME, min. storting €20, 35x inzetvereiste
Gratis spins (winst)40x inzetvereiste, binnen 3 dagen te verzetten
Weekend Reload50% tot €700 + 50 gratis spins, code FRIDAY, min. storting €30, 40x inzetvereiste
Weekly Reload50 gratis spins, code WEEK, min. storting €30, 10 dagen om in te zetten
Crypto Bonus200% tot 3.000 USDT, code FastCrypto, min. storting 100 USDT, 40x inzetvereiste
CashbackDagelijks 5% tot 20% per VIP-niveau, tot €3.000 per dag, 1x inzetvereiste

Elke bonus heeft een eigen inzetvereiste en termijn, dus wij raden aan steeds de voorwaarden bij de gekozen code te checken voordat wij storten.

Koningbet Casino Bonus
№ 95

Hoe werkt de welkomstbonus en de gratis spins

Bij de eerste storting vanaf €20 activeren wij de code WELCOME en ontvangen wij 100% van het stortingsbedrag tot €1.000, aangevuld met 300 gratis spins op Elvis Frog in Vegas van BGaming. De gratis spins worden niet in één keer bijgeschreven: ze komen in 3 dagelijkse sets van 100 spins en worden binnen 72 uur geactiveerd.

Inzetvereiste en limieten

Op het stortingsbedrag plus de bonus geldt een inzetvereiste van 35x, te voltooien binnen 3 dagen. Winst uit de gratis spins kent een hogere inzetvereiste van 40x, eveneens binnen 3 dagen. Tijdens het inzetten geldt een maximale inzet van €5 per ronde (5 USDT bij de Crypto Bonus). De maximale uitkering op de welkomstbonus ligt op 10x het maximale bonusbedrag, dus €10.000.

Wij kunnen op elk moment slechts één actieve bonus hebben en een lopende bonus zelf annuleren vanuit het profiel. Bonussen worden bijgeschreven volgens UTC-tijd. Meer over de precieze rekenregels staat op bonusvoorwaarden, en details over de gratis spins zelf op gratis spins.

Naast de welkomstbonus loopt het aanbod door met terugkerende reload-bonussen. Van vrijdag tot zondag geldt de Weekend Reload: 50% tot €700 plus 50 gratis spins met code FRIDAY vanaf een storting van €30, met een inzetvereiste van 40x op storting plus bonus. Van maandag tot donderdag volgt de Weekly Reload met 50 gratis spins via code WEEK, eveneens vanaf €30, waarbij wij 10 dagen krijgen om de bonus in te zetten. Voor crypto-spelers is er de Crypto Bonus: 200% tot 3.000 USDT met code FastCrypto bij een storting vanaf 100 USDT, eenmalig per speler, met 40x inzetvereiste binnen 3 dagen.

Verder bouwen wij cashback op: dagelijks 5% tot 20% van het casinoverlies afhankelijk van ons VIP-niveau, tot maximaal €3.000 per dag, en wekelijks 25% live cashback tot €200. Beide vormen van cashback kennen slechts 1x inzetvereiste, wat ze eenvoudiger maakt dan de dekkingsbonussen. Een volledig overzicht van alles wat wij aanbieden staat op onze overzichtspagina, en terugkerende aanbiedingen staan uitgewerkt op reload-bonus.

Veelgestelde vragen over de Koningbet bonus

Hoe hoog is de Koningbet Casino bonus bij de eerste storting?

De welkomstbonus bedraagt 100% tot €1.000 plus 300 gratis spins op Elvis Frog in Vegas, te activeren met code WELCOME bij een minimale storting van €20.

Hoeveel bedraagt de inzetvereiste op de welkomstbonus bij Koningbet?

Op de storting plus bonus geldt 35x inzetvereiste, te voltooien binnen 3 dagen. Winst uit de gratis spins kent 40x inzetvereiste, ook binnen 3 dagen.

Wanneer ontvang ik de 300 gratis spins van de welkomstbonus?

De 300 gratis spins worden binnen 72 uur geactiveerd en komen in 3 dagelijkse sets van 100 spins op Elvis Frog in Vegas bijgeschreven.

Wat is de maximale inzet tijdens het inzetten van een bonus?

Tijdens het inzetten geldt een maximale inzet van €5 per ronde, of 5 USDT wanneer wij de Crypto Bonus inzetten.

Hoe werkt de Weekend Reload bonus van Koningbet?

Van vrijdag tot zondag geldt 50% tot €700 plus 50 gratis spins met code FRIDAY, vanaf een storting van €30 en met 40x inzetvereiste.

Is het toegestaan meerdere bonussen gelijktijdig te gebruiken bij Koningbet?

Nee, er kan slechts één bonus actief zijn per account. Een lopende bonus is zelf te annuleren vanuit het profiel.