Direct naar de inhoud
Koningbet Casino Logo

Bijgewerkt 18 okt 2026 — 5 min lezen

Koningbet

Koningbet in één overzicht: bonussen, spellen en limieten

Een volledig beeld van wat wij bieden: 100% tot €1.000 + 300 free spins als welkomstbonus, meer dan 5.000 spellen en uitbetalingen binnen 96 uur. Alles op één pagina, van minimale inzet tot maximale limieten.

Claim 100% + 300 FS
Koningbet

Alles wat Online Casino Koningbet biedt op een rij

Bij Online Casino Koningbet draait alles om vier pijlers: bonussen, spellen, betalingen en support. De welkomstbonus is 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting vanaf €20, met code WELCOME. Op deze bonus geldt een inzetvereiste van 35x storting plus bonus, te voltooien binnen 3 dagen, met een maximale inzet van €5 per ronde tijdens het spelen met bonusgeld.

Spellen en providers

In het casino-aanbod staan meer dan 5.000 spellen van providers als Pragmatic Play, Evolution, NetEnt, Nolimit City en Hacksaw Gaming. Daarnaast is er een live casino met blackjack, roulette, baccarat, poker en game shows.

Betalen en support

Storten kan vanaf €20 via Visa, Maestro, Mastercard en twaalf cryptovaluta's zoals Bitcoin, Ethereum en USDT, zie betaalmethoden. Opnames worden binnen 96 uur verwerkt, met een minimum van €40 en dagelijkse limieten tot €15.000 in fiat of €75.000 in crypto. Onze support staat 24/7 klaar via live chat en e-mail.

Kerncijfers van ons aanbod in één tabel

Onderstaande cijfers vatten samen wat wij bieden op het gebied van bonus, spellen, betalen en limieten.

OnderdeelGegeven
Welkomstbonus100% tot €1.000 + 300 free spins, min. storting €20
Inzetvereiste bonus35x storting + bonus, binnen 3 dagen
Aantal spellen5.000+
Minimale storting€20
Minimale opname€40
UitbetalingstijdBinnen 96 uur
Opnamelimiet (fiat)€15.000 per dag / €100.000 per maand
Opnamelimiet (crypto)€75.000 per dag / €250.000 per maand

Deze cijfers laten zien dat de instapdrempel laag ligt, terwijl de limieten ruimte bieden voor zowel kleine als grote spelers.

Naast de welkomstbonus bieden wij doorlopende promoties zoals de Weekend Reload op vrijdag tot zondag, 50% tot €700 plus 50 free spins vanaf €30 storting, en de Weekly Reload van maandag tot donderdag met 50 free spins vanaf €30. Meer details over deze herhaalacties staan op onze reload-pagina, en het aantal gratis spins per actie is te vinden op de free spins-pagina.

Voor spelers die vaker inzetten is er dagelijkse cashback van 5% tot 20% afhankelijk van het VIP-niveau, tot €3.000 per dag, met slechts 1x inzetvereiste. Er zijn zes VIP-niveaus van Bronze tot King, met een persoonlijke VIP-manager en snellere uitbetalingen vanaf hogere niveaus.

Op het gebied van veiligheid werken wij met SSL-encryptie, anti-fraude controles en optionele tweestapsverificatie. Voor registratie en het beheren van je account kun je terecht op onze inlogpagina, waar ook wachtwoordherstel mogelijk is.

Veelgestelde vragen over ons volledige aanbod

Hoe hoog is de welkomstbonus bij Koningbet?

De welkomstbonus is 100% tot €1.000 plus 300 free spins op de eerste storting vanaf €20, met code WELCOME. Er geldt een inzetvereiste van 35x storting plus bonus binnen 3 dagen.

Hoe uitgebreid is het spelaanbod van Koningbet?

Wij bieden meer dan 5.000 spellen van providers als Pragmatic Play, Evolution, NetEnt en Nolimit City, inclusief live casino tafels en game shows.

Wat is het laagste stortingsbedrag bij Koningbet?

De minimale storting is €20. Stortingen worden direct op het saldo bijgeschreven.

Hoeveel tijd neemt een uitbetaling bij Koningbet in beslag?

Uitbetalingsverzoeken worden binnen 96 uur verwerkt. De minimale opname is €40.

Welke betaalmethoden accepteert Koningbet?

Wij accepteren Visa, Maestro, Mastercard en twaalf cryptovaluta's, waaronder Bitcoin, Ethereum, Litecoin en USDT.

Wat zijn de opnamelimieten bij Koningbet?

Bij fiat geldt een limiet van €15.000 per dag en €100.000 per maand. Bij crypto ligt dit op €75.000 per dag en €250.000 per maand, met hogere limieten voor hogere VIP-niveaus.

Is er 24/7 support bij Koningbet?

Ja, ons supportteam is 24/7 bereikbaar via live chat en e-mail.

Wat biedt het VIP-programma van Koningbet?

Er zijn zes VIP-niveaus van Bronze tot King met dagelijkse cashback van 5% tot 20%, rank-up bonussen, verjaardagscadeaus vanaf niveau 3 en een persoonlijke VIP-manager op het hoogste niveau.